Aktivní pobyty v Apartmánech na vršku

Prožijte svou dovolenou jinak. Připravili jsme jak pro jednotlivce, páry tak i rodiny několik programů, které Vám pomohou nabrat novou sílu do vašeho života. Pro ženy v jakémkoliv věku jsme připravili pobyt s kurzem ŽENA VE VŠECH SVÝCH PODOBÁCH, který Vám pomůže nabrat sebevědomí a dále pak kurz ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, ve kterém se dozvíte nejen důležité informace o surovinách, přípravě zdravých pokrmů, ale hlavním cílem je „začít“! Nebo aktivní pobyt JÓGA S HELENOU FUTEROVOU. Dalším aktivním pobytem CESTA VNITŘNÍ PROMĚNY ve kterém se dotknete základních životních témat, které jsou klíčové pro spokojený život.

 

01 / ŽENA VE VŠECH SVÝCH PODOBÁCH

 

zena-ve-vsechny-podobach

Víkend pro ženy, které chtějí zachovat svoji ženskost a zároveň nabrat sílu a sebevědomí.

 

button

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————

02 / ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

 

zdravy-zivotni-styl

Rádi byste změnili Váš životní styl? Říkáte si, že už nastal čas na změnu? Prospělo by Vám žít zdravěji, jíst lépe a hýbat se více? Nejste sami, většina z nás si umí v uspěchané době představit, že bychom pro své tělo, pocit zdraví a pohody, chtěli dělat víc. Už jste se i rozhodli? Ale změnu se Vám nepodařilo uskutečnit…? Pojďte do toho s námi! Koučovací přístup Vám pomůže nastavit si reálné cíle, podpořit je vlastní motivací a chutí a dojít k cíli, který bude pro Vás uspokojující, ale hlavně dosažitelný.

 

button

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————

03 / CESTA VNITŘNÍ PROMĚNY

 

cesta-vnitrni-promeny

Víkendový seminář Cesta vnitřní proměny je základní dotyk mnoha témat, která jsou pro většinu lidí důležitá k naplněnému životu. (povolání, poslání, role, motivace, kořeny, hodnoty). Je to čas určený k zastavení, naslouchání, uvědomování si vlastních pocitů, postojů a motivací . Je to sdílení věcí, které máme každý jinak a přece společné.

 

button

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————

04 / JÓGA S HELENOU FUTEROVOU

 

joga-helena-futerova

Víkendový kurz plný kombinací cvičení a užitečných informací pro zvýšení energie a posílení pružného a zdravého těla.

 

button

 

x
Přihlašte se k odběru akčních nabídek

Zadejte svůj email a získejte možnost výhodného ubytování v Apartmánech na vršku