CENÍK

UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH NA VRŠKU    

Ceník platný od 17.10.2019.   Napište nám – nabídku Vám připravíme individuálně.

   Celoroční ubytování
   Děti do 4 let    zdarma bez použití povlečení
   Děti od 5 do 15 let    300 Kč/osoba
   Dospělí 2 a více osob    695 Kč/osoba
   Dospělí 1 osoba    1130 Kč/osoba

Napište nám – nabídku Vám připravíme individuálně.

Pro malé děti půjčíme postýlku včetně povlečení za jednorázový poplatek 300,- Kč, zdarma půjčíme vaničku, nočník a jídelní stoličku.

Pevná rezervace nastává po obdržení 50% zálohy na účet 175523831/0600, variabilní symbol je číslo ubytovacího poukazu. V ceně je zahrnuto: ložní prádlo, ručníky, utěrky, toaletní papír, mýdlo, mycí prostředky, parkování před objektem. DĚTSKÁ CENA PLATÍ POUZE PŘI OBSAZENÍ POKOJE 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI.

Storno poplatky – při zrušení pobytu:

  • více jak 1 měsíc před pobytem manipulační poplatek
  • více jak 3 týdny před pobytem 50% ze zálohy
  • méně než 3 týdny před pobytem 100% ze zálohy

Doplatek za ubytování je splatný v den nástupu. V případě předčasného ukončení pobytu nevzniká nárok na vrácení finanční částky. Doplatek je možné zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.

Nástup pobytu: Nástup pobytu je možný po 15. hodině. Dřívější nástup je možný po domluvě s Josefem Musilem. Pro potvrzení času příjezdu je vhodné zavolat nebo poslat SMS (602 325 615 nebo 775 552 980). Odhlášení hostů nejpozději do 10. hodiny v den odjezdu. Pozdější odhlášení je možné po domluvě s Josefem Musilem.

V areálu není možný pobyt s pejsky (s výjimkou asistenčních psů).

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.