Kalendář akcí

září/listopad

Martinovo poselství

V sobotu 11.11. Vás i vaše děti rádi přivítáme na kreativním dni. Od 9:30 začínáme ve vytopené jurtě připravovat a zdobit perníčky, děti si budou moci vytvořit své vlastní podkovičky a ozdobit si je bílou polevou. Budeme kreslit, malovat a povídat si o Svatém Martinovi. Zavřeme zahradu, která se připraví na příchod zimy.

Přijede se na nás podívat i sám Martin na svém koniProgram je v ceně pobytu.

 

Vycházka na kopec Hůrku  a předadventní ladění

 I na podzim je potřeba tužit tělo, tak proč to neudělat v příjemném orlickém podhůří?

17.11. se půjdeme projít na kopec Hůrku. Pod vedením zkušeného instruktora si můžete vyzkoušet Nordic Walking nebo se můžete jen tak kochat krajinou. Po cestě můžete najít kešku či se zastavit na teplý čaj ve stylové hospůdce. Program je v ceně pobytu.

O víkendu 17.11.-19.11.  budeme v Zahradnictví na statku vyrábět adventní věnce a další vánoční dekorace.

prosinec

První adventní víkend ve znamení klidu a odpočinku

 O víkendu 1.12. – 3.12. Vás i vaše děti rádi přivítáme na sobotním kreativním dopoledni. Od 10 hodin ve vytopené jurtě začínáme přípravy na Vánoce, budeme tvořit svícny i vánoční ozdoby. S nabídkou a surovinami přijede  oblíbená zahradnice Lucka. Budeme si povídat o Adventu, o vánočních zvycích. Program je v ceně pobytu.

Vycházka s hůlkami i bez nich na vynikající punč

Jaké by to byly svátky bez punče či teplého čaje?

16.12. se půjdeme projít do roubenky Habřinka, která je známá svým výjimečným punčem a svařeným vínem. Pod vedením zkušeného instruktora si můžete vyzkoušet Nordic Walking nebo se můžete jen tak kochat krajinou. Procházka zdarma, včetně jednoho horkého nápoje.

Vytrvalci mohou pokračovat do hospody k Čertovi a zavzpomínat na nedávného Mikuláše.

leden/březen

16. ročník tradičního libchavského masopustu

 3.února 2018 se koná již šestnáctý ročník tohoto oblíbeného lidového svátku. Průvod, na jehož start Vás rádi dovezeme, jde průvod zhruba jeden kilometr na dvůr místní fary, kde je připraven doprovodný program pro děti a domácí zabijačka s prdelačkou, ovarem, jitrnicemi, kroupami či gulášem. K masopustu patří i hudba (harmonika, kytara a staročeský vozembouch), můžete se také svézt v kočáře. Průvodu se můžete zúčastnit s maskou (není podmínkou), v místě konání je k dispozici malování na obličej.  Místní veselí se může protáhnou do pozdních odpoledních hodin.

Vynášení Moreny a odemykání zahrad

V sobotu 24. 3. 2018 v jurtě vyrobíme ze slámy Morenu, kterou pak vyneseme k blízkému potoku, zapálíme a vhodíme ji do vody. Tento lidový zvyk symbolizující konec zimy a začátek jara má dlouhou tradici a patří k těm dodržovanějším.  Na nastávající jaro také připravíme všechny zahrady, které je po zimě potřeba odemknout.

AKTUALNE NABIZIME

Ať žijí prázdniny 2018 !

Rezervujte si pobyt na prázdniny 2018 již nyní! Nabízíme týdenní pobyty pátek-pátek v apartmánech a sroubcích, v břízové a sluneční ložnici možný i kratší pobyt.

Nabízíme pobyt pro páry či páry s jedním dítětem ve sroubcích, v apartmánech je možné ubytovat i větší rodiny :-) Pro velké skupiny nabízíme společné ubytování ve sluneční a břízové ložnici.

Neváhejte a zarezervujte si apartmán pro sebe i své přátele…..

V létě se u nás nudit nebudete, příroda se tu snoubí s klidem a zároveň mnoha možnostmi pro aktivní vyžití jak dětí, tak i dospělých. Cyklostezky, hrady, gril, hliněná pec, jízda na koních, nordic walking, aqupark… . Objednejte si už teď netradiční ubytování v Apartmánech na vršku, termíny se již plní.

Napište nám nebo zavolejte, rádi vám připravíme individuální nabídku.

tým Apartmánů na vršku

button2

 

 

_MG_3865

Sluneční a břízová ložnice

Originální ubytováni ve stylové sluneční ložnici pro partu „kolařů“ či rodičů s dětmi. Získáte ideální zázemí pro výlety do přírody, koupání, či nedalekého cyklo-inline království. Vhodné  pro 5 až 15 lidí.

více informací:  http://apartmanynavrsku.cz/slunecni-a-brizova-loznice/

button2

 

 

x
Přihlašte se k odběru akčních nabídek

Zadejte svůj email a získejte možnost výhodného ubytování v Apartmánech na vršku