Kalendář akcí

leden/březen

16. ročník tradičního libchavského masopustu

 3.února 2018 se koná již šestnáctý ročník tohoto oblíbeného lidového svátku. Průvod, na jehož start Vás rádi dovezeme, jde průvod zhruba jeden kilometr na dvůr místní fary, kde je připraven doprovodný program pro děti a domácí zabijačka s prdelačkou, ovarem, jitrnicemi, kroupami či gulášem. K masopustu patří i hudba (harmonika, kytara a staročeský vozembouch), můžete se také svézt v kočáře. Průvodu se můžete zúčastnit s maskou (není podmínkou), v místě konání je k dispozici malování na obličej.  Místní veselí se může protáhnou do pozdních odpoledních hodin.

Vynášení Moreny a odemykání zahrad

V sobotu 24. 3. 2018 v jurtě vyrobíme ze slámy Morenu, kterou pak vyneseme k blízkému potoku, zapálíme a vhodíme ji do vody. Tento lidový zvyk symbolizující konec zimy a začátek jara má dlouhou tradici a patří k těm dodržovanějším.  Na nastávající jaro také připravíme všechny zahrady, které je po zimě potřeba odemknout.

AKTUALNE NABIZIME

Ať žijí prázdniny 2018 !

Rezervujte si pobyt na prázdniny 2018 již nyní! Nabízíme týdenní pobyty pátek-pátek v apartmánech a sroubcích, v břízové a sluneční ložnici možný i kratší pobyt.

Nabízíme pobyt pro páry či páry s jedním dítětem ve sroubcích, v apartmánech je možné ubytovat i větší rodiny :-) Pro velké skupiny nabízíme společné ubytování ve sluneční a břízové ložnici.

Neváhejte a zarezervujte si apartmán pro sebe i své přátele…..

V létě se u nás nudit nebudete, příroda se tu snoubí s klidem a zároveň mnoha možnostmi pro aktivní vyžití jak dětí, tak i dospělých. Cyklostezky, hrady, gril, hliněná pec, jízda na koních, nordic walking, aqupark… . Objednejte si už teď netradiční ubytování v Apartmánech na vršku, termíny se již plní.

Napište nám nebo zavolejte, rádi vám připravíme individuální nabídku.

tým Apartmánů na vršku

button2

 

 

_MG_3865

Sluneční a břízová ložnice

Originální ubytováni ve stylové sluneční ložnici pro partu „kolařů“ či rodičů s dětmi. Získáte ideální zázemí pro výlety do přírody, koupání, či nedalekého cyklo-inline království. Vhodné  pro 5 až 15 lidí.

více informací:  http://apartmanynavrsku.cz/slunecni-a-brizova-loznice/

button2

 

 

x
Přihlašte se k odběru akčních nabídek

Zadejte svůj email a získejte možnost výhodného ubytování v Apartmánech na vršku