CENÍK

UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH NA VRŠKU    

Ceník platný od 01.02.2024.   Napište nám – nabídku Vám připravíme individuálně do 24 hodin od zadání poptávky.

CELOROČNÍ POBYTY (pro čtyřdenní a delší pobyty Vám připravíme individuální nabídku)

Mimo sezónu vás ubytujeme na libovolně dlouhou dobu. V červenci a srpnu jsou v apartmánech a sroubcích možné pouze týdenní pobyty. Ve společných ložnicích a pokojíčcích se lze i v sezóně ubytovat na libovolně dlouhou dobu.

K pobytu je možné přikoupit si snídaně. Cena dospělé snídaně je 145 Kč, pro děti do 10 let 95 Kč a děti starší 10 let zaplatí za snídani 115 Kč. Lze si přiobjednat i piknikový koš v hodnotě 550 Kč, který obsahuje půlku grilovaného kuřete, 0,7 l Bohemia Sektu, jablka, tatranky.

Napište nám – nabídku Vám připravíme individuálně.

Dětská cena platí pouze při obsazení pokoje 2 dospělými osobami.

Pro malé děti půjčíme postýlku včetně povlečení nebo malé povlečení na postel za jednorázový poplatek 470,- Kč, zdarma půjčíme vaničku, nočník a jídelní stoličku.

Pevná rezervace nastává po obdržení 50% zálohy na účet 175523831/0600, variabilní symbol je číslo ubytovacího poukazu. V ceně je zahrnuto: ložní prádlo, ručníky, utěrky, toaletní papír, mýdlo, mycí prostředky, parkování před objektem, využití wifi.

Storno poplatky – při zrušení pobytu:

  • více jak 3 týdny před pobytem 50% ze zálohy
  • méně než 3 týdny před pobytem 100% ze zálohy

Doplatek za ubytování je splatný v den nástupu. V případě předčasného ukončení pobytu nevzniká nárok na vrácení finanční částky. Doplatek je možné zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

Flexi Pass a Benefit plus přijímáme pouze v období od 1.11. do 31.3. mimo víkendy a svátky. Dohoda je možná. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.

Nástup pobytu: Nástup pobytu je možný po 15. hodině. Dřívější nástup je možný po domluvě s námi. Pro potvrzení času příjezdu je vhodné zavolat nebo poslat SMS (775 552 980). Odhlášení hostů nejpozději do 10. hodiny v den odjezdu. Pozdější odhlášení je možné po domluvě s námi.

Areál není uzpůsoben na pobyt psů ani pejsků (s výjimkou asistenčních psů).

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.