Darujte poukaz na ubytování

aa-DARUJTE_POUKAZ-big

 

Nevíte, čím obdarovat své blízké? Darujte certifikát na pobyt a služby v Apartmánech na vršku. Vyberte si dárkový poukaz nebo více poukazů v určité hodnotě, tyto Vám pošleme na požadovanou adresu. Poukazy lze posílat v PDF formátu a poukaz si poté sami vytisknete na své tiskárně, nebo je možné poukazy posílat v obálce poštou. Poukazy se zpravidla odesílají po uhrazení ceny poukazu bankovním převodem nebo v případě zaslání poštou, dobírkou.

Hodnoty dárkových poukazů

Dárkové poukazy vystavujeme na pobyty na 2, 3 a více nocí nebo v hodnotách 1.000,- Kč, 2.000,- Kč, 5.000,- Kč, nebo přesně na částku, kterou si řeknete.  Veškeré poukazy je možné individuálně upravit.

Platnost dárkových poukazů

Poukazy mají zpravidla platnost 1 rok od data vystavení. V mimořádných případech můžeme platnost prodloužit i na delší dobu.

Dárkový poukaz s věnováním

Na přání pro Vás vytvoříme dárkový poukaz v jakékoliv hodnotě, s jakýmkoliv textem. Komu je poukaz věnován, od koho, na jaký konkrétní termín, jaké zahrnuje služby, vč. snídaně, masáží, …

Vánoční dárkové poukazy

Vyřešte vánoční dárky pro své blízké. Dárkové poukazy na pobyt nebo víkend nebo na dovolenou v Apartmánech na vršku objednáte pohodlně zasláním mailu a my je zašleme k Vám domů, třeba i na dobírku.

 

 

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  "JAK" SE SPÍ VE SROUBKU?
  To můžete zjistit o prázdninách u nás.... ve sroubku, kde je kuchyňka, koupelna a hlavně široká manželská postel z masivního dřeva ?
  Cena pobytu pro dvě osoby na 7 nocí /pátek-pátek/ se snídaněmi a 1 x za pobyt piknikový koš 11.150,- Kč.
  Jednorázový poplatek za pobyt dítěte do 4 let je 400,- Kč.
  Cena jedné noci pro děti od 4 let do 15 let je 300,- Kč.

  Volné termíny i rezervační formulář naleznete na https://apartmanynavrsku.cz/rezervace/