Kalendář akcí

AKTUALNE NABIZIME

 

Ať žijí prázdniny 2022!

Děkujeme vám za vaši přízeň, prázdniny roku 2021 jsou téměř vyprodány, zbývá už jen pár volných ubytovacích kapacit. Velice si vážíme toho, že jste se rozhodli strávit dovolenou u nás v apartmánech.

V tuto chvíli již přijímáme rezervace na pobyty na prázdniny 2022! Nabízíme týdenní pobyty pátek-pátek v apartmánech a sroubcích. V břízové a sluneční ložnici nebo v nově vybudovaných podkrovních pokojících je možný i kratší pobyt.

Nabízíme pobyt pro páry či páry s jedním dítětem ve sroubcích, v apartmánech je možné ubytovat i větší rodiny ? Pro velké skupiny nabízíme společné ubytování ve sluneční a břízové ložnici. Pro ty, kteří chtějí mít větší soukromí, ale nechtějí se vzdalovat od skupiny, máme nové podkrovní pokojíčky sousedící se společnými ložnicemi.

Neváhejte a zarezervujte si ubytování pro sebe i své přátele…..

V létě se u nás nudit nebudete, příroda se tu snoubí s klidem a zároveň mnoha možnostmi pro aktivní vyžití jak dětí, tak i dospělých. Cyklostezky, hrady, gril, hliněná pec, jízda na koních, nordic walking, aqupark … Objednejte si už teď netradiční ubytování v Apartmánech na vršku, termíny se již plní.

Napište nám nebo zavolejte, rádi vám připravíme individuální nabídku.

tým Apartmánů na vršku

button2

_MG_3865

Sluneční a břízová ložnice

Originální ubytováni ve stylové sluneční ložnici pro partu „kolařů“ či rodičů s dětmi. Získáte ideální zázemí pro výlety do přírody, koupání, či nedalekého cyklo-inline království. Vhodné  pro 5 až 15 lidí.

více informací:  https://apartmanynavrsku.cz/slunecni-a-brizova-loznice/

button2

Pokojíčky

Dva dvoulůžkové a tři třílůžkové pokoje vám poskytnou skvělé zázemí pro ubytování při vašich cestách za krásami okolní přírody, ať už jste se vydali na kole nebo pěšky ? Ideální pro partu přátel, která si chce užít společnou dovolenou.

více informací: https://apartmanynavrsku.cz/pokojicky/

button2