SLUNEČNÍ A BŘÍZOVÁ LOŽNICE

Sluneční a břízové ložnici jsme připravili nový web www.pokojickynavrsku.cz, rádi vás na něm přivítáme 🌿.

Pobyt je ideální pro malé skupinky (5 – 15 osob), přičemž máte jistotu, že v prostorech budete ubytováni sami – pokoje jsou pronajímány vždy jen jedné skupině. Pro koho jsou prostory vhodné?

  • Pro tatínky a maminky, kteří chtějí aktivně strávit čas s dětmi a nechtějí spát pod stanem, ale využít komfort ustlané postele, čistých sprch a teplé snídaně ….
  • Pro dvě až tři rodiny, které si společně chtějí vyjet, posedět, něco grilovat a vyjíždět na výlety….
  • Pro partu kamarádů, kteří si chtějí strávit několik dní v klidném prostředí

K dispozici jsou 2 ložnice – sluneční a břízová, v obou jsou krásné ručně dělané dřevěné postele s matracemi. Kompletní lůžkoviny včetně osušek jsou k dispozici. Přímo u ložnic je místnost s WC + umyvadlem, pro břízovou ložnici jsou na patře samostané WC a sprchy, sprchy pro sluneční ložnici jsou v přízemí stejné budovy. V přízemí je také k dispozici společenská místnost s vybavenou kuchyňskou linkou a výčepem piva a venkovní posezení.

Pro nejmenší dětská postýlka, židlička, vanička, nočník … vše co bude scházet obstaráme. Víme, jak náročné je vozit toto všechno s sebou, a tak vám rádi zmíněné vybavení poskytneme k užívání.

Konečná cena se odvíjí od Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat na telefonu +420 775 552 980 nebo na e-mailu info@apartmanynavrsku.cz .