POKOJÍČKY

Dva dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Možnost využít společenskou místnost v přízemí, kde se nachází plně vybavený kuchyňský kout, lednice s minibarem, sklokeramickou varnou deskou, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

Tři třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením umístěným přes chodbu. Sociální zařízení ve dvou místnostech – možno rozdělit libovolně na muže ženy nebo podle pokojů. Vše je na dohodě. Možnost využít společenskou místnost v přízemí, kde se nachází plně vybavený kuchyňský kout, lednice s minibarem, sklokeramickou varnou deskou, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

Nová „dřevěná komůrka“ s využitím pokojíčků a k tomu s originální přístavbu pavlače s výhledem do okolní přírody.

Komůrka slouží převážně jako menší kuchyňka se základním vybavením (rychlovarná konvice, plotýnkový vařič, lednice, dřez…) Tímto se otevírají nové možnosti pro využití našich pokojíčků. Například pro partičky lidí, které u nás chtějí strávit více nocí a společně odpočívat. Pokojíčky jsou ale také stále ideální i pro rodiny s dětmi , teambuilding.

Pro nejmenší dětská postýlka, židlička, vanička, nočník … vše co bude scházet obstaráme. Víme, jak náročné je vozit toto všechno s sebou, a tak vám rádi zmíněné vybavení poskytneme k užívání.


"JAK" SE SPÍ VE SROUBKU?
To můžete zjistit o prázdninách u nás.... ve sroubku, kde je kuchyňka, koupelna a hlavně široká manželská postel z masivního dřeva ?
Cena pobytu pro dvě osoby na 7 nocí /pátek-pátek/ se snídaněmi a 1 x za pobyt piknikový koš 11.150,- Kč.
Jednorázový poplatek za pobyt dítěte do 4 let je 400,- Kč.
Cena jedné noci pro děti od 4 let do 15 let je 300,- Kč.

Volné termíny i rezervační formulář naleznete na https://apartmanynavrsku.cz/rezervace/