UBYTOVACÍ PROSTORY

05

Přírodní materiály, jedinečné prostory, příroda orlického podhůří a hlavně pohoda a klid. To jsou APARTMÁNY NA VRŠKU. Každý z apartmánů a sroubků je unikátní nejen svým prostorem, ale i použitým materiálem dřeva.

APARTMÁNY

2,3,4 – lůžkové pokoje vhodné pro rodiny s dětmi s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Vybavená kuchyňská linka. Součástí je lednice s minibarem, sklokeramická varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba. Dle kategorizace ubytovacích zařízení se jedná o “studio”.

SROUBKY

2,3 – lůžkové pokoje vhodné pro dvojice s maximálně jedním dítětem. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout s vybavenou kuchyňskou linkou včetně lednice s minibarem, vařičem, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

POKOJÍČKY

Dva dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Možnost využít společenskou místnost, kde se nachází plně vybavený kuchyňský kout, lednice s minibarem, sklokeramickou varnou deskou, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

Tři třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením umístěným přes chodbu. Sociální zařízení ve dvou místnostech – možno rozdělit libovolně na muže ženy nebo podle pokojů. Vše je na dohodě. Možnost využít společenskou místnost, kde se nachází plně vybavený kuchyňský kout, lednice s minibarem, sklokeramickou varnou deskou,  varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

BŘÍZOVÁ A SLUNEČNÍ LOŽNICE

Dvě ložnice, které jsou odděleny místností s WC a umyvadlem. V břízové ložnici je umístěno 5 lůžek a ve sluneční ložnici 10 lůžek. U břízové ložnice je k dispozici samostatné WC a sprchy. Tyto prostory jsou vhodné pro dvě spřátelené rodiny, výlety maminek nebo tatínků s dětmi nebo partu přátel. Samozřejmě budete v ubytovacích prostorech ubytováni sami – pokoje jsou pronajímány vždy jen jedné skupině. Sprchy jsou umístěny v přízemí budovy. Možnost využít společenskou místnost, kde se nachází plně vybavený kuchyňský kout, lednice s minibarem, sklokeramickou varnou deskou, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

Všem klientům ubytovaným v Apartmánech na vršku nabízíme:

  • zahradní vybavení: grilovací sada zdarma, možnost zakoupení dřevěného uhlí přímo u nás,
  • možnost připojení na internet WIFI zdarma,
  • rozlehlou zahradu s posezením a grilem, dětský koutek pro nejmenší,
  • mapy a informační materiály samozřejmostí,
  • parkoviště v areálu
  • úschovu kol a dětských kočárků v nové uzamykatelné kolárně.

Veškeré ubytovací prostory jsou nekuřácké, kouření je dovoleno ve venkovních prostorech areálu.

Pro nejmenší dětská postýlka, židlička, vanička, nočník … vše co bude scházet obstaráme. Víme, jak náročné je vozit toto všechno s sebou, a tak vám rádi vše zmíněné poskytneme k užívání.

 

01_Bříza     02_Jedle

03_Javor     04_Modřín

05_Buk     06_Borovice

07_Dub     08_jasan